Виробництво дерев’яних конструкцій

ТОВ «Терком»: виробництво будинків з дерева, альтанок, дверей, садових меблів, дитячих майданчиків

Сучасна деревообробка дозволяє створювати різноманітні споруди та конструкції з дерева. Природній матеріал безпечний для здоров’я та довколишнього середовища, він довговічний, має розкішний зовнішній вигляд. Саме тому будівництво з дерева має таку шалену популярність сьогодні. Еко-мода набирає обертів, але «Терком» вже 25 років як у тренді.

Будівництво дерев’яних будинків від «Терком»: надійне та затишне життя у стилі «еко»

Екологічність на сьогодні є затребуваною характеристикою, яку прагнуть реалізувати у будь-яких галузях. Особливо це актуально для житлових будинків та меблів, з якими людина постійно контактує. Деревообробна компанія «Терком» не обмежується лише зведенням будинків, наші проекти різноманітні за своїми ідеями та реалізацією:

  • Вікна та двері з натурального дерева.
  • Меблі для дому та присадибної ділянки.
  • Садові хатинки, дачні споруди, будинки з брусу для постійного проживання.
  • Дитячі майданчики, гойдалки, пісочниці, ігрові хатинки.
  • Альтанки з дерева, ротонди, арки та навіси.
  • Також до Вашої уваги пиломатеріали.

У виробництві ми використовуємо профільований, оциліндрований та клеєний брус, а також масиви з натурального дерева (наприклад, ясень, дуб, сосна). Природність даного матеріалу має незліченну кількість переваг: тут доречно знову згадати екологічність, солідність покриття, розкішну фактуру. Також зазначимо, що будинки з дерева доступніші за своєю вартістю, аніж з аналогічних матеріалів – ця краса доступна кожному.

Купити дерев’яний будинок у «Терком» – це простий спосіб реалізувати свою давню мрію про затишну оселю. Довіртеся досвідченому професіоналу!

Тернопільська компанія «Терком» спеціалізується на деревообробці та виготовленні споруд із дерева. Досвід роботи складає понад 25 років: за цей час ми встигли реалізувати сотні проектів та побудувати будинки безлічі відомим людям України. Віднедавна відкрилося представництво в Одесі – «Терком» розширює кордони своєї діяльності.

Уся деревина, з якою ми працюємо, має міжнародний сертифікат FSC. Наголосимо увагу на тому, що цей документ особливо ціниться в Європі. Вся продукція має сертифікат FSC, тому наша компанія змогла довести свою професійність не лише на територію України, а й у Європі.

Будівництво дерев’яних будинків – ціна завжди варіюється, в залежності від складності та обсягу роботи. Ми пропонуємо готові типові проекти вже зі зазначеними розмірами та площею: це доступний і швидкий варіант зведення. Для тих, кого цікавить індивідуальне проектування – команда «Терком» готова втілити усі бажання замовника.