Виробництво будматеріалів

ТОВ «Добробуд»: виробництво будматеріалів

Якісне та професійне будівництво неможливе без відповідної техніки та матеріалів. Компанія по виробництву будматеріалів «Добробуд» спеціалізується на виготовленні цегли та є прямим постачальником будівельного підрядника «Теркон-Буд». Наразі ми розширюємо свої партнерські контакти і налагоджуємо ділові стосунки з іншими будівельними компаніями – «Добробуд» відкритий до співпраці.ф

Цегельний завод «Добробуд» у Тернопільській області: будівництво новобудов не обходиться без нашої продукції!

Основний напрямок діяльності – виготовлення цегли. Обсяг виробництва складає 3 млн. цеглин на рік, підприємство постійно вдосконалюється та розширюється, тому будівельні матеріали купити у «Добробуд» прагнуть усі місцеві забудовні представництва. Така затребуваність викликана великим обсягом виробництва та його високою якістю, що підтверджена державною сертифікацією. Ми пропонуємо купити цеглу, таких параметрів:

  • повнотіла цегла
  • Одинарна розміром 250:120:50.
  • Марки М-100, М-125 (тверда цегла, що відповідає вимогам для будівництва повноцінних споруд та багатоповерхівок, чудово витримує навантаження).

Технологічне обладнання підприємства дозволяє виготовляти надійну та міцну цеглу, яка разом із тим є безпечною. Під час процесу будівництва та власне експлуатації цегла жодна чином не впливає на організм людини, є екологічною та пожежобезпечною.

Будівельні матеріали від цегельного заводу «Добробуд»: гарантія якості від українського виробника!

Компанія по виробництву будматеріалів «Добробуд» була заснована у 2003 році. У будівельній галузі України ми змогли зарекомендувати себе як надійного та професійного виробника, що дотримується технології та стандартів якості. Нашу продукцію використовують для мурування фундаментів, зовнішньої частини димових труб, промислових та побутових печей, будівництва будинків та котеджів.

Центральний офіс підприємства розташований за наступною адресою: Тернопільський район, с. Ігровиця, вул. Гагаріна, 116. Будматеріали у м. Тернопіль Ви можете вигідно замовити у цегляному заводі «Добробуд»: ми гарантуємо якість та гарну ціну!