Про холдинг

Про холдинг Терком Груп

Упевнені, Ви цінуєте якісну продукцію, професіоналізм та прагнете розвивати українське. Ми також. Саме тому група компаній «Терком» працює у різних напрямках задля покращення української економіки та промисловості. Сфера діяльності холдингу охоплює наступне: аграрне господарство, переробка зернових культур, виробництво цегли, деревообробка, будівництво житлових будинків.

Холдинг Терком Груп: історія заснування та напрямки роботи

13 березня 1993 року було зареєстровано першу компанію – ТОВ «Терком», основний напрямок якої переробка деревини та будівництво дерев’яних споруд. Саме з цієї компанії бере початок історія холдингу:

 • 2001 рік – заснування компанії ТОВ «ТерконАгро» – старт розвитку аграрного сектору.
 • 2003 рік – реорганізація групи компаній, в процесі якої було засновано наступні товариства:
  • ТОВ «Теркон-Буд» (будівельна компанія – зведення житлових будівель та споруд сільськогосподарського призначення).
  • ТОВ «Добробуд» (виробництво будматеріалів);
  • ТОВ «Агрокомпанія Дружба» та «Добробут-Агро» (вирощування зернових культур);
  • ТМ «Продеко» (переробка сільськогосподарської продукції).

На даний час холдинг успішно розвивається, процвітає та збільшує межі своєї діяльності. Нам довіряють постачальники, власники фермерських господарств та найголовніше – звичайні українці.

Наразі будівельний сектор представлений компаніями: ТзОВ «Терком», ТзОВ «Теркон-Буд», ТзОВ «Добробуд». Аграрний сектор вражає обсягом свого виробництва, тому компанії трансформувалися у своєрідний агрохолдинг: ТзОВ «Агрокомпанія Дружба» та ТзОВ «Добробут-Агро». Тваринництво представлене ВРХ і свинарництвом, рослинництво – соя, пшениця, нут, ріпак, цукровий буряк, кукурудза тощо.

Теркомгруп: український аграрний холдинг та будівельні компанії, що працюють на благо країни

Наше об’єднання має свою філософію, певні погляди на підприємницьку діяльність. Для нас важлива репутація та якість кожної продукції, яку виготовляємо, адже виробник – це «обличчя» країни та його совість. Для кожної з компаній холдингу є принципово важливим працювати на благо держави та пересічного українця, тому ми сформували певні принципи, яких дотримуємося у своїй роботі:

 1. Людина – завжди на першому місці. У своїх працівниках ми вбачаємо основний потенціал та рушійну силу холдингу Теркомгруп. Тому піклування про кожного фахівця та забезпечення гідної оплати принципово важливе завдання!
 2. Професіоналізм – то ознака найкращих. Впровадження новітніх технологій, постійний розвиток та підвищення кваліфікації є гарантією якісного кінцевого продукту: сільськогосподарська продукція чи будівництво – відповідальність і професіоналізм мають бути у всьому!
 3. Дотримання фінансових зобов’язань. Ми ведемо чесний і прозорий бізнес, неуклінно дотримуємося законів України та тих держав, з якими налагоджуємо співпрацю!
 4. Відкритість у роботі з інвесторами, акціонерами, контрагентами, клієнтами та діловими колегами. Ми цінуємо виявлену довіру!
 5. Патріотизм і повага до всього: продукції, партнерів, клієнтів та рідної країни!

Група компаній «Терком» виробляє якісну продукцію та надає професійні послуги у галузях будівництва та агрономії. Таким чином, ми поліпшуємо не тільки економічне та промислове положення України, але і соціальну ситуацію, створюючи робочі місця з гідною оплатою праці. Долучайтеся до команди професіоналів, підтримайте українського виробника!