Переробка СГ продукції

ТОВ «Терком» і ТМ «Продеко»: переробка та реалізація сільськогосподарської продукції

Продукція сільського господарства має неабияке значення для харчової промисловості України. Вітчизняні виробники використовують сучасні технології та інгредієнти у виробництві для отримання максимально якісного кінцевого продукту. Переробка та реалізація сільськогосподарської продукції на Тернопільщині здійснюється компанією «Терком» під торговою маркою «Продеко».

ТМ «Продеко» від ТОВ «Терком»: виробництво круп та борошна високої якості

Уся сільськогосподарська продукція проходить ретельну систему контролю, має відповідну сертифікацію. Завдяки тому, що налагоджене власне виробництво, є цілковита впевненість в екологічності та безпечності продукції.

В асортименті наступна борошняна продукція:

  • Борошно пшеничне. Перший і вищий ґатунок – виробляється з пшениці хлібопекарських сортів. Продукція доступна у паперових пакетах вагою 1 кг, 2 кг, 5 кг, також у поліпропіленових мішках у 10 кг та 50 кг.
  • Борошно ячмінне. Одержане внаслідок помелу очищеного лущеного зерна ячменю, має легкий аромат та ледь помітний горіховий присмак (1 кг).
  • Кукурудзяне борошно тонкого помелу. Аналогічно до інших позицій – фасування у паперових пакетах (1 кг).

Також до Вашої уваги крупи:

  • Крупа ячмінна (перлова).
  • Ячна крупа.
  • Пшенична крупа.
  • Кукурудзяна крупа шліфована.
  • Горох шліфований колотий.

Уся продукція сертифікована та відповідає стандартам ДСТУ.

ТОВ «Терком» та ТМ «Продеко»: український виробник якісної та безпечної продукції

Компанія знаходиться на ринку з 1998 року, виробничі потужності розташований у Тернопільському районі – с. Біла, вул. Сагайдачного, 2.  Реалізація продукції вже вийшла за межі Тернопільщини, поставки налагоджено територією всієї України.

Наразі триває модернізація підприємства – встановлюються сучасні лінії з виробництва макаронних виробів. Ми розширюємо власні можливості, розвиваємо українську харчову промисловість, тому невдовзі планується відкриття власної пекарні та запуск нового продукту у нашому асортименті – крекерів. Борошно, кукурудзяна, ячна чи крупа пшенична – ціна на продукцію ТМ «Продеко» задовольнить підприємців, власників фермерських господарств та власне українського споживача.

Не варто шукати оголошення «продам борошно/крупи» для закупів продукції –  довіртеся вітчизняному виробнику, який гарантує смак, безпечність та якість продукції!