Будівництво багатоповерхівок

ТОВ «Теркон-Буд»: будівництво багатоповерхових будинків у Тернополі та області

Сучасна демографічна ситуація потребує розширення житлової площі та зведення власне багатоповерхівок. Будівельна компанія «Теркон-Буд» є яскравим представником відповідної галузевої промисловості України.

Новобудови Тернополя від «Теркон-Буд» – надійне житло для української родини!

Будівельна компанія знаходиться на ринку з 2003 року. За цей час ми встигли реалізувати багато проектів та подарувати українцям комфортне життя у власній домівці. Центральний офіс знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Поліська, 18.

Купівля квартири у новобудові – це мрія багатьох людей, які прагнуть жити у сучасному будинку. Ми не лише гарантуємо безпеку та надійність споруди, але й докладаємо максимум зусиль для відповідності споруди усім українським та міжнародним стандартам:

  • Ми працюємо чесно та на законних підставах, тому маємо ліцензію на будівництво (з копією ліцензії можна ознайомитися на сайті).
  • Маємо власну виробничу базу – будівельна техніка, машини, крани, професійні інструменти.
  • Застосовуємо сучасні технології будівництва, європейські стандарти та гарантія якості – працюємо так само, як компанія Добробуд Тернопіль, та інші компанії забудівники Тернополя.
  • Діяльність «Теркон-Буд» спрямована у різних напрямках – зведення багатоповерхівок для проживання, котеджів, об’єктів комерційного та виробничого формату.
  • У команді нашого підприємства працюють висококваліфіковані фахівці – інженери, техніки, досвідчені будівельники.
  • Будівництво з дерева, зведення багатоповерхівок з повнотілої цегли – ми реалізуємо проекти різної складності.

Додатково надаємо послуги у роботі з вантажним транспортом та будівельною технікою, долучаємося до проектів на будь-яких етапах.

Будівництво у м. Тернопіль від компанії «Теркон-Буд»: багатоповерхові житлові будинки сучасного типу від початку до кінця

Зведення багатоповерхівок – це завжди складний і довготривалий проект. Ми у свою чергу завжди відповідально підходимо до кожного етапу будівництва та контролюємо усі процеси:

  • Вибір земельної ділянки.
  • Проектування, топографічна зйомка, геологічна експертиза.
  • Отримання дозволу на будівництво.
  • Реалізація усіх проектних, земельних та фундаментних робіт, а також облаштування прибудинкової території.

«Теркон-Буд» гарантує дотримання усіх міжнародних стандартів та технологій будівництва. Сучасні новобудови – ціна має бути доступною для української родини. Наразі завершено будівництво кварталу на вул. Чернівецькій, там же триває зведення двоповерхового гаражу на 49 місць та завершується побудова багатоповерхівки на вул. Пирогова.