Вирощування зернових культур – про нові технології в сільському господарстві

Впровадження новітніх технологій необхідне для розвитку будь-якої галузі виробництва. Аграрний сектор не є виключенням. Застосування тих чи інших методів, інструментів дозволяє покращити посівний матеріал – його якість, характеристики, цінність та навіть суттєво збільшити обсяги врожаю.

Сучасна технологія вирощування зернових культур: «Агрокомпанія Дружба» та «Добробуд-Агро» йдуть пліч-о-пліч з прогресом

Досягти значних результатів неможливо без постійного підвищення кваліфікації та застосування наукових розробок. Агрохолдинг «Терком» прагне розвивати аграрний сектор України, підвищувати врожайність та якість зерна. Саме тому на підприємствах нашого холдингу впроваджуються сучасні технології:

  • Точне землеробство. Суть цього методу заключається у наступному: проводиться аналіз складу ґрунту та на основі його результатів формується електронна карта посіву. Відповідно до цієї карти місцево вносять добрива там, де в цьому є потреба. Таким чином, вирощування зернових культур більш продуктивне, а врожай – якісно кращий.
  • Використання GPS-моніторингу та формування електронних карт посівів. Дистанційний контроль полегшує процес відстеження стану та рівня розвитку сільськогосподарської культури. Завдяки цьому удобрення не відбувається наосліп – усе змістовно та доцільно.
  • Використання карт NDVI – сервіси, які надають реальні дані зі супутників. Дана технологія допомагає спрогнозувати врожайність та своєчасно застосувати необхідні міри за необхідністю.
  • Обстеження посівів квадрокоптером. Зернові культури та їх стан зручно моніторити завдяки агродронам. Особливо це важливо для дослідницької діяльності та аналітичної групи холдингу.

Нові технології необхідні у сільському господарстві, їх впровадження знижує ризики та покращує врожайність. Агрохолдинг «Терком» постійно відслідковує наукові розробки у галузі сільського господарства та застосовує їх у власній діяльності.

«Агрокомпанія Дружба» та «Добробуд-Агро»: зернові культури України вищої якості, які вирощуються на експорт та для місцевих фермерських господарств

Компанії агрохолдингу займаються вирощуванням технічних та зернових культур, а саме:

  • Пшениця озима 6, 3, 2 клас.
  • Ріпак озимий 1 клас.
  • Соя з високим вмістом протеїну.
  • Кукурудза.
  • Соняшник.
  • Нут. До речі, наш агрохолдинг один із перших Україні засіяв нут. Експортується до країн Європи.

Усе зерно вирощується та висушується з дотриманням державних стандартів та вимог, що гарантує його екологічність, відмінні смакові та поживні якості. Ціни на зернові культури у компаніях агрохолдингу завжди доступні, адже ми лояльні до українського споживача та прагнемо наповнити ринок якісною продукцією.