Від виробництва цегли до будівництва багатоповерхівок – Теркон-Буд

Українські виробники здатні конкурувати з іноземними – яскравим підтвердженням цьому є компанія «Добробуд». Виробництво цегли є основним напрямком її діяльності, котра користується попитом на будівельному ринку України. «Теркон-Буд» використовує будматеріали дочірнього підприємства холдингу, адже вони ідеально підходять для будівництва багатоповерхівок сучасного типу.

Цегляний завод «Добробуд» забезпечує будівельну компанію «Теркон-Буд» якісними матеріалами – це гарантія надійного і безпечного будівництва!

Компанія по виробництву будматеріалів має чималий обсяг – 3 млн. цеглин на рік і цей показник стрімко зростає, адже «Добробуд» вже зарекомендував себе як професіонала. Будівельна компанія «Теркон-Буд» використовує у своїй роботі вироби саме цього цегельного заводу і не лише тому, що він входить до холдингу:

  • Підприємство виготовляє цільнотілу цеглу та одинарну цеглу розмірами 120:50:250.
  • Також в асортименті цегла марки М-100 та М-125. Вона якнайкраще підходить для будівництва будинків та багатоповерхівок, адже є міцною і твердою, здатна витримувати великі навантаження.

Уся продукція виготовляється згідно державних вимог та стандартів, тому за будівництво у м. Тернопіль можете бути спокійними.

Купівля квартири у новобудові від «Теркон-Буд»: надійна і затишна оселя для кожної української родини!

Злагоджена співпраця виробника будматеріалів та будівельної компанії сприяє продуктивній та якісно ефективній роботі. Від виробництва цегли до будівництва багатоповерхівок – холдинг об’єднує навколо себе виключно професіоналів. Завдяки тому, що підприємства є учасниками об’єднання, у нас є можливість ретельно та прискіпливо контролювати кожний процес на будь-якому етапі.

Будівельна компанія реалізує будівництво багатоповерхівок з повнотілої цегли – власна виробнича база з сучасної будівельної техніки та машин дозволяє нам виконувати свою роботу бездоганно, на совість. Компанія має ліцензію на будівництво, з копією якої можна ознайомитися на сайті.

«Теркон-Буд» та «Добробуд» – Тернопіль має надійний будівельний холдинг, що працює на покращення житлової ситуації. Ми будуємо багатоповерхівки за сучасними технологіями, дотримуючись міжнародних стандартів якості. Тепер у кожної тернопільської родини є нагода придбати безпечне та просторе житло – новобудови чудово для цього підходять.

Звертайтеся за додатковою інформацією до адміністраторів за телефонами, що вказані у контактах. Ми з радістю відповімо на усі питання, розробимо проект та реалізуємо його у життя, також «Теркон-Буд» надає послуги у сфері будівельного обслуговування.