Компанія Терком – приорітети купівлі дерев’яних будинків

Сьогодні надзвичайно культивується тренд екологічності у всьому, навіть у будівництві. Дерево – це реальна альтернатива усім іншим матеріалам, яке здавна відоме своїми неперевершеними властивостями. Купити дерев’яний будинок краще, адже це вигідне інвестування у свій комфорт, здоров’я та життя у стилі «еко».

Будинки з брусу від «Терком»: переваги натурального матеріалу

Першочергова та очевидна перевага дерева – натуральність, яку подарувала сама природа. Воно не випаровує шкідливих речовин, навпаки – покращує сон та дарує спокій. Декілька додаткових переваг, що роблять будинки з брусу пріоритетнішими за інші:

  • Правильний і комфортний мікроклімат. У дерев’яному будинку тепло взимку та приємно влітку, адже дерево відмінно налаштовує внутрішній мікроклімат оселі, налагоджує повітрообмін та вентиляцію всередині приміщення.
  • Будівництво з дерева простіше, менш клопітке. Завдяки легкості конструкції та відсутності потреби робити складний фундамент, будинок з дерева можна зводити навіть на пухкому ґрунті. А ще такі споруди не потребують особливої обробки.
  • Довговічність будинку з натурального дерева гарантовано, вони надійні та безпечні для постійного проживання і сезонного відпочинку. Також зазначимо, що такі будинки не «примхливі» в обслуговуванні, з ними немає мороки.
  • Доступне кожному будівництво дерев’яних будинків – ціна значно нижча, аніж на цегляні чи бетонні аналоги. Це спричинено легкістю матеріалу, а також заощадженням на фундаментних, земельних та оброблювальних роботах.
  • Дерево «дихає», тому надлишкова волога швидко випаровується назовні, а дихати у такому будинку легше і приємніше.
  • Опалювати дерев’яну споруду вигідніше, адже дерево має низьку теплопровідність, тому і теплові втрати максимально низькі. Така перевага особливо актуальна зараз, коли ціни на опалення сягають непомірних позначок.

Холдинг «Терком» може нескінченно перелічувати переваги купівлі дерев’яних будинків, адже вони дійсно варті Вашої уваги. Найголовніше, що можна виокремити: доступно, екологічно, полегшений монтаж та солідність конструкції.

Будівництво дерев’яних будинків компанією «Терком»: ми робимо дерево досконалим для Вашого комфортного життя!

У майстерних руках дерево здатне трансформуватися і ставати досконалішим. Уся продукція, що використовується під час будівництва чи поступає у продаж, має міжнародний сертифікат якості FSC. Такий документ дуже цінується у Європі і ми пишаємося тим, що наші клієнти замовляють будинки з екологічно чистого і безпечного дерева.

Група компаній TercomGroup реалізує типові проекти, з якими можна ознайомитися на сайті, а також індивідуальні – з урахуванням бажаних розмірів та нюансів. У будь-якому випадку, придбати будинок у «Терком» доступніше, чим деінде, адже наша компанія є виробником пиломатеріалів, тому має можливість суттєво знизити вартість.