Чому борошно та крупи від тм “Продеко” це гарантія якості?

Звичайне борошно та крупи мають чимале значення для щоденного раціону українця. Домашній хліб, тістечка, налисники та корисні каші – для їх приготування просто необхідна сільськогосподарська продукція. Від якості борошна та круп залежить смак і поживність великої кількості страв, тому дуже важливо, щоб вони були високої якості.

ТМ «Продеко» впроваджує нові технології у виробництво круп та борошна, дотримується стандартів, а тому гарантує якість продукції!

Кожна позиція торгової марки відповідає стандарту ДСТУ. До виробничого процесу долучаються кваліфіковані фахівці, використовується професійне обладнання та виключно екологічно чисте зерно з українських полів.

Чому борошно пшеничне, інші його різновиди та крупи від «Продеко»
гарантовано якісні:

  • Уся продукція проходить систему контролю якості.
  • Власне виробництво забезпечує впевненість в екологічності продуктів сільського господарства.
  • Професійні фахівці щоденно контролюють дотримання норм та вимог до виробництва: крупа ячмінна чи житнє борошно – уся продукція відповідає стандартам якості.
  • Сучасне обладнання дозволяє ретельно та якісно перероблювати зернову культуру, зберігаючи усі корисні та поживні властивості кожного продукту.
  • Санітарно-гігієнічні норми та їх дотримання – це надзвичайно важливо для підприємства, що виготовляє продукцію харчування. Ми з усією відповідальністю ставимося до цього питання і тримаємо його на контролі.

Кукурудзяна крупа чи пшенична, будь-яке борошно – уся продукція «Продеко» гарантовано якісна та безпечна до споживання. Ми дотримуємося усіх технологій та вимог до виробництва, для нас важлива репутація професіонала та довіра клієнтів.

Реалізація сільськогосподарської продукції виробництва ТМ «Продеко»: вигідно, якісно і поживно!

Ми реалізуємо продукцію територією Тернопільської області, поступово розширюючи ринок збиту – зовсім скоро товари «Продеко» будуть на полицях кожної крамниці України:

  • Борошно житнє, пшеничне, ячмінне та кукурудзяне першого і вищого ґатунку;
  • Горох шліфований, ячна, кукурудзяна, ячмінна та крупа пшенична – ціна задовольнить кожного фермера та пересічного покупця!

Холдинг Терком Груп піклується про розширення та модернізацію власного виробництва, тому невдовзі буде запущено лінію з виготовлення макаронних виробів. У найближчому майбутньому плануємо також відкрити власну пекарню та виготовляти фірмові крекери – хлібобулочні вироби з нашого борошна дуже смачні та поживні! За додатковою інформацією щодо замовлення та власне продукції звертайтеся за телефонами.